Izvēlne
Tavs Grozs

Lapā tiek veikti tehniskie darbi un dažas funkcijas var strādāt nepareizi.

Termosi / Tējkannas / Krūzes

Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠĀS IEZĪMES:Viegli pārvadāt, salikt un izjaukt;Trīs kāju balsts;Īpašais grilla dizains paaugstina labāku gatavošanas temperatūra;Komplektā iekļauta pārnēsājamā grilla soma;Ērti piepildāms ar iekuramo jau pirms došanās uz pasākumu, nenesot atsevišķi visu lielo iepakojumu;Teflona pārklājums.APRAKST..
32.00€
Bez nodokļa:26.45€
Zīmols: Klean Kanteen Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:Izturīga;Hermētiska;Elegants dizains;Neaizņem daudz vietas;Materiāls neietekmē ēdiena garšu;Izgatavota no nerūsējoša tērauda.APRAKSTS:Klean Kanteen ražotā ēdiena pārvedāšanas kārba ir maza, viegla, izturīga, hermētiska un tai ir elegants dizains. Tā neaizņem daudz vietas un ir izgatav..
22.50€
Bez nodokļa:18.60€
Zīmols: Klean Kanteen Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:Izturīga;Elegants dizains;Neaizņem daudz vietas;Materiāls neietekmē dzēriena garšu;Izgatavota no nerūsējoša tērauda.APRAKSTS:Klean Kanteen ražotā dzērienu pudele ir viegla, izturīga un tai ir elegants dizains. Ražota, lai kalpotu mūžam. Pudeles atvere ir pietiekami plata, lai caur to ..
24.95€
Bez nodokļa:20.62€
Zīmols: Klean Kanteen Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:Izturīga;Hermētiska;Saglabā ēdiena temperatūru 5h;Elegants dizains;Neaizņem daudz vietas;Materiāls neietekmē ēdiena garšu;Izgatavota no nerūsējoša tērauda.APRAKSTS:Klean Kanteen ražotā termo ēdiena pārvedāšanas kārba ir maza, viegla, izturīga, hermētiska un tai ir elegants dizains. Kā..
36.00€
Bez nodokļa:29.75€
Zīmols: Robens Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:Ļoti viegla;Nolocāms rokturis;Izgatavota no titāna;Neietekmēs dzēriena garšu;Aizsargāta pret koroziju;Izturīgāka par tērauda krūzēm;Komplektā iekļauts iepakojums pārvadāšanai.APRAKSTS:'Robens' ražotā krūzīte 'Titanium Mug' ir ļoti viegla, tā sver tikai 62 gramus. Aizsargāta arī pret k..
39.95€
Bez nodokļa:33.02€
Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Pieejams
Salokāmo krūžu komplekts. Atloki – izbaudi dzērienu – saloki, kad tukšs. Lieliski noderēs gan pārgājienā, gan ofisā!ĪPAŠAS IEZĪMES: Krūzes ir salokāmas; Krūzes vāks saglabā dzērienu siltu; Viegli tīrīt un kopt; Tilpuma mērlīnijas; Drošs lietošanai mikroviļņu krāsnī; Drošs mazgāšanai trauku mazgājamā..
21.00€
Bez nodokļa:17.36€
Zīmols: Primus Pieejamība: Pieejams
Primus Vacuum Commuter Mug ir pulverkrāsots nerūsējošais tērauda vakum-izolēta krūze. Tā saglabās tavu dzērienu aukstu vai karstu. SPECIFIKĀCIJA:Tilpums: 0.4 litersDimensijas: 197 x 81 mm (augstums x diametrs)Materiāls: Nerūsējošais tērauds ar pārklājumuSvars: 320 g..
23.00€
Bez nodokļa:19.01€
Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Pieejams
Salokāma krūze. Atloki – izbaudi dzērienu – saloki, kad tukšs. Lieliski noderēs gan pārgājienā, gan ofisā!ĪPAŠAS IEZĪMES: Krūze ir salokāma; Krūzes vāks saglabā dzērienu siltu; Viegli tīrīt un kopt; Tilpuma mērlīnijas; Drošs lietošanai mikroviļņu krāsnī; Drošs mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā; BPA..
6.49€
Bez nodokļa:5.36€
Tatonka Coffee Filter
Jaunums
Zīmols: Tatonka Pieejamība: Pieejams
SPECIFIKĀCIJA:Materiāls: Nerūsējošais tērauds 18/8Svars: 50 gIzmērs: 12.0 x 9.0 cm..
4.55€
Bez nodokļa:3.76€
Zīmols: Tatonka Pieejamība: Pieejams
SPECIFIKĀCIJA:Izmērs: 9 x 9 cmSvars: 120 gTilpums: 0.35 LMateriāls: 18/8 Stainless Steel..
15.00€
Bez nodokļa:12.40€
Zīmols: Tatonka Pieejamība: Pieejams
SPECIFIKĀCIJA:Materiāls: Stainless steel 18/8 Tilpums: 1 l..
28.00€
Bez nodokļa:23.14€
Zīmols: Tatonka Pieejamība: Pieejams
SPECIFIKĀCIJA:Materiāls: Stainless steel 18/8 Tilpums: 0,3 lSvars: 250 gIzmērs: 22 x 6,7 cm..
18.00€
Bez nodokļa:14.88€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 31 (3 Lapu)
Lai sniegtu Tev labāku pieredzi apmeklējot šo mājas lapu, tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot izmantot šo mājas lapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.