Izvēlne
Tavs Grozs

Lapā tiek veikti tehniskie darbi un dažas funkcijas var strādāt nepareizi.

Trauki Light My Fire

Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Pieejams
Šī dakškarote ienes mazliet civilizācijas pat vismežonīgākajā dabas nostūrī. Karote, nazis un dakšiņa tagad ir apvienoti vienā funkcionālā ēdamrīkā!ĪPAŠAS IEZĪMES:Ērts ēšanai no dziļiem traukiem un tūristu pārtikas pakām;Droša mazgāšanai trauku mazgājamajā mašīnā;Ļoti viegla;Izturīga;Ļoti funkcionāl..
5.99€
Bez nodokļa:4.95€
Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Pieejams
Šī dakškarote ienes mazliet civilizācijas pat vismežonīgākajā dabas nostūrī. Karote, nazis un dakšiņa tagad ir apvienoti vienā funkcionālā ēdamrīkā!ĪPAŠAS IEZĪMES:Droša mazgāšanai trauku mazgājamajā mašīnā;Ļoti viegla;Izturīga;Ļoti funkcionāla;Karstumizturīga;Brīva no BPA kaitīgajiem savienojumiem;P..
1.85€
Bez nodokļa:1.53€
Dakškarote Spork original 4-Pack Dakškarote Spork original 4-Pack
Izpārdots
Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Izpārdots
Šī dakškarote ienes mazliet civilizācijas pat vismežonīgākajā dabas nostūrī. Karote, nazis un dakšiņa tagad ir apvienoti vienā funkcionālā ēdamrīkā!ĪPAŠAS IEZĪMES:Droša mazgāšanai trauku mazgājamajā mašīnā;Ļoti viegla;Izturīga;Ļoti funkcionāla;KarstumizturīgaBrīva no BPA kaitīgajiem savienojumiem;Pi..
6.99€
Bez nodokļa:5.78€
Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Pieejams
Trauks garšvielām Salt&Pepper Plus™ paredzēts 3 dažādām garšvielām. Izturīgs, ūdens necaurlaidīgs un hermētiski noslēdzams. Tas arī ietilpst SnapBox traukā!ĪPAŠAS IEZĪMES:Trīs uzpildāmi nodalījumi;Hermētiski noslēdzams, triecienizturīgs, ūdens necaurlaidīgs;Ietilpst “MealKit’s” “SnapBox” traukā;..
8.49€
Bez nodokļa:7.02€
Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Pieejams
Kapēc ierobežot sevi cepjot uz ugunskura tikai desiņas vai zefīriņus? Grandpa’s FireGrill grila restīte ir lielisks veids kā uzlabot cepšanas prieku.ĪPAŠAS IEZĪMES:Regulējams augstums dažādu ēdienu cepšanai;Reste ir saliekama, ērtākai uzglabāšanai;Grila restīti var pievienot pie gandrīz jebkura zara..
15.99€
Bez nodokļa:13.21€
Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Pieejams
Ugunskura iesms un ugunskura kruķis – divi vienā. Ar šo lielisko instrumentu Tu vari aizmirst par ugunskurā iekritušām desiņām!ĪPAŠAS IEZĪMES:Ielocītais metāla uzgalis stingri notur ēdienu;Piestiprināms pie gandrīz jebkura zara;Izmantojams arī kā ugunskura kruķis;Speciāls plastmasas uzgalis drošai g..
10.99€
Bez nodokļa:9.08€
Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Pieejams
Šis ir ļoti ass un izturīgs tērauda izdzīvošanas nazis, kurš būs lielisks sabiedrotais jebkuros apstākļos. Ar pievienoto kramu varēsi iekurt uguni jebkur!ĪPAŠAS IEZĪMES:Maksts ar klipsi;Neslīdošas gumijas rokturis;Izturīgs, lokans, zema profila asmens;Komplektācijā ar oriģinālo Swedish FireSteel kra..
24.50€
Bez nodokļa:20.25€
Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Pieejams
Krams ir viens no noderīgākajiem instrumentiem piedzīvojumu meklējumos, izdzīvošanā un ikdienā. Iegūsti uguni jebkuros apstākļos!ĪPAŠAS IEZĪMES:Paredzēts, lai iekurinātu ugunskuru, gāzs degli, plītiņas un grilus;Vienlīdz labi darbojas kā sauss tā slapjš;Izturīgs;“Scout” modelis paredzēts vismaz 12,0..
13.95€
Bez nodokļa:11.53€
Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Pieejams
Krams ir viens no noderīgākajiem instrumentiem piedzīvojumu meklējumos, izdzīvošanā un ikdienā. Iegūsti uguni jebkuros apstākļos!ĪPAŠAS IEZĪMES:Paredzēts, lai iekurinātu ugunskuru, gāzs degli, plītiņas un grilus;Vienlīdz labi darbojas kā sauss tā slapjš;Izturīgs;“Scout” modelis paredzēts vismaz 3,00..
11.00€
Bez nodokļa:9.09€
Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Pieejams
Salokāmo krūžu komplekts. Atloki – izbaudi dzērienu – saloki, kad tukšs. Lieliski noderēs gan pārgājienā, gan ofisā!ĪPAŠAS IEZĪMES: Krūzes ir salokāmas; Krūzes vāks saglabā dzērienu siltu; Viegli tīrīt un kopt; Tilpuma mērlīnijas; Drošs lietošanai mikroviļņu krāsnī; Drošs mazgāšanai trauku mazgājamā..
21.00€
Bez nodokļa:17.36€
Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Pieejams
Paredzēts: MealKit 2.0, Lunch Kit vai FireGrill..
4.99€
Bez nodokļa:4.12€
Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Pieejams
Salokāma krūze. Atloki – izbaudi dzērienu – saloki, kad tukšs. Lieliski noderēs gan pārgājienā, gan ofisā!ĪPAŠAS IEZĪMES: Krūze ir salokāma; Krūzes vāks saglabā dzērienu siltu; Viegli tīrīt un kopt; Tilpuma mērlīnijas; Drošs lietošanai mikroviļņu krāsnī; Drošs mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā; BPA..
6.49€
Bez nodokļa:5.36€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 18 (2 Lapu)
Lai sniegtu Tev labāku pieredzi apmeklējot šo mājas lapu, tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot izmantot šo mājas lapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.