Izvēlne
Tavs Grozs

Lapā tiek veikti tehniskie darbi un dažas funkcijas var strādāt nepareizi.

Karotes / Dakšas / Komplekti

Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Pieejams
Šī dakškarote ienes mazliet civilizācijas pat vismežonīgākajā dabas nostūrī. Karote, nazis un dakšiņa tagad ir apvienoti vienā funkcionālā ēdamrīkā!ĪPAŠAS IEZĪMES:Ērts ēšanai no dziļiem traukiem un tūristu pārtikas pakām;Droša mazgāšanai trauku mazgājamajā mašīnā;Ļoti viegla;Izturīga;Ļoti funkcionāl..
5.99€
Bez nodokļa:4.95€
Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Pieejams
Šī dakškarote ienes mazliet civilizācijas pat vismežonīgākajā dabas nostūrī. Karote, nazis un dakšiņa tagad ir apvienoti vienā funkcionālā ēdamrīkā!ĪPAŠAS IEZĪMES:Droša mazgāšanai trauku mazgājamajā mašīnā;Ļoti viegla;Izturīga;Ļoti funkcionāla;Karstumizturīga;Brīva no BPA kaitīgajiem savienojumiem;P..
1.85€
Bez nodokļa:1.53€
Dakškarote Spork original 4-Pack Dakškarote Spork original 4-Pack
Izpārdots
Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Izpārdots
Šī dakškarote ienes mazliet civilizācijas pat vismežonīgākajā dabas nostūrī. Karote, nazis un dakšiņa tagad ir apvienoti vienā funkcionālā ēdamrīkā!ĪPAŠAS IEZĪMES:Droša mazgāšanai trauku mazgājamajā mašīnā;Ļoti viegla;Izturīga;Ļoti funkcionāla;KarstumizturīgaBrīva no BPA kaitīgajiem savienojumiem;Pi..
6.99€
Bez nodokļa:5.78€
Robens Titanium Spork
Izpārdots
Zīmols: Robens Pieejamība: Izpārdots
ĪPAŠAS IEZĪMES:Ļoti viegla -15gDakša un karote vienā;Izturīga pret koroziju;Izturīgāka par tērauda ēšanas piederumiem;Rokturī iestrādāts pudeļu attaisāmais;Komplektā ietilpst iepakojums pārvadāšanai.APRAKSTS:'Robens' ražotā karote/dakša 'Titanium Spork' ir ļoti viegla, tā sver tikai 15 gramus. Aizsa..
12.95€
Bez nodokļa:10.70€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (1 Lapu)
Lai sniegtu Tev labāku pieredzi apmeklējot šo mājas lapu, tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot izmantot šo mājas lapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.