Izvēlne
Tavs Grozs

Lapā tiek veikti tehniskie darbi un dažas funkcijas var strādāt nepareizi.

ĒDIENS / TRAUKI

Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Pieejams
Šī dakškarote ienes mazliet civilizācijas pat vismežonīgākajā dabas nostūrī. Karote, nazis un dakšiņa tagad ir apvienoti vienā funkcionālā ēdamrīkā!ĪPAŠAS IEZĪMES:Ērts ēšanai no dziļiem traukiem un tūristu pārtikas pakām;Droša mazgāšanai trauku mazgājamajā mašīnā;Ļoti viegla;Izturīga;Ļoti funkcionāl..
5.99€
Bez nodokļa:4.95€
Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Pieejams
Šī dakškarote ienes mazliet civilizācijas pat vismežonīgākajā dabas nostūrī. Karote, nazis un dakšiņa tagad ir apvienoti vienā funkcionālā ēdamrīkā!ĪPAŠAS IEZĪMES:Droša mazgāšanai trauku mazgājamajā mašīnā;Ļoti viegla;Izturīga;Ļoti funkcionāla;Karstumizturīga;Brīva no BPA kaitīgajiem savienojumiem;P..
1.85€
Bez nodokļa:1.53€
Dakškarote Spork original 4-Pack Dakškarote Spork original 4-Pack
Izpārdots
Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Izpārdots
Šī dakškarote ienes mazliet civilizācijas pat vismežonīgākajā dabas nostūrī. Karote, nazis un dakšiņa tagad ir apvienoti vienā funkcionālā ēdamrīkā!ĪPAŠAS IEZĪMES:Droša mazgāšanai trauku mazgājamajā mašīnā;Ļoti viegla;Izturīga;Ļoti funkcionāla;KarstumizturīgaBrīva no BPA kaitīgajiem savienojumiem;Pi..
6.99€
Bez nodokļa:5.78€
Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Pieejams
Trauks garšvielām Salt&Pepper Plus™ paredzēts 3 dažādām garšvielām. Izturīgs, ūdens necaurlaidīgs un hermētiski noslēdzams. Tas arī ietilpst SnapBox traukā!ĪPAŠAS IEZĪMES:Trīs uzpildāmi nodalījumi;Hermētiski noslēdzams, triecienizturīgs, ūdens necaurlaidīgs;Ietilpst “MealKit’s” “SnapBox” traukā;..
8.49€
Bez nodokļa:7.02€
Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Pieejams
Kapēc ierobežot sevi cepjot uz ugunskura tikai desiņas vai zefīriņus? Grandpa’s FireGrill grila restīte ir lielisks veids kā uzlabot cepšanas prieku.ĪPAŠAS IEZĪMES:Regulējams augstums dažādu ēdienu cepšanai;Reste ir saliekama, ērtākai uzglabāšanai;Grila restīti var pievienot pie gandrīz jebkura zara..
15.99€
Bez nodokļa:13.21€
Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠĀS IEZĪMES:Viegli pārvadāt, salikt un izjaukt;Trīs kāju balsts;Īpašais grilla dizains paaugstina labāku gatavošanas temperatūra;Komplektā iekļauta pārnēsājamā grilla soma;Ērti piepildāms ar iekuramo jau pirms došanās uz pasākumu, nenesot atsevišķi visu lielo iepakojumu;Teflona pārklājums.APRAKST..
32.00€
Bez nodokļa:26.45€
Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Pieejams
Ugunskura iesms un ugunskura kruķis – divi vienā. Ar šo lielisko instrumentu Tu vari aizmirst par ugunskurā iekritušām desiņām!ĪPAŠAS IEZĪMES:Ielocītais metāla uzgalis stingri notur ēdienu;Piestiprināms pie gandrīz jebkura zara;Izmantojams arī kā ugunskura kruķis;Speciāls plastmasas uzgalis drošai g..
10.99€
Bez nodokļa:9.08€
Zīmols: Light My Fire Pieejamība: Pieejams
Šis ir ļoti ass un izturīgs tērauda izdzīvošanas nazis, kurš būs lielisks sabiedrotais jebkuros apstākļos. Ar pievienoto kramu varēsi iekurt uguni jebkur!ĪPAŠAS IEZĪMES:Maksts ar klipsi;Neslīdošas gumijas rokturis;Izturīgs, lokans, zema profila asmens;Komplektācijā ar oriģinālo Swedish FireSteel kra..
24.50€
Bez nodokļa:20.25€
Klean Kanteen Classic 532 ml w/ loop
Izpārdots
Zīmols: Klean Kanteen Pieejamība: Izpārdots
ĪPAŠAS IEZĪMES:Izturīga;Viegla (170g/ 181,4g);Ietilpība -532ml;Elegants dizains;Komplektā ietilpst sporta korķis;Neaizņem daudz vietas;Materiāls neietekmē dzēriena garšu;Izgatavota no nerūsējoša tērauda.APRAKSTS:Klean Kanteen ražotā dzērienu pudele ir viegla, izturīga un tai ir elegants dizains. Raž..
21.90€
Bez nodokļa:18.10€
Zīmols: Klean Kanteen Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:Izturīga;Hermētiska;Elegants dizains;Neaizņem daudz vietas;Materiāls neietekmē ēdiena garšu;Izgatavota no nerūsējoša tērauda.APRAKSTS:Klean Kanteen ražotā ēdiena pārvedāšanas kārba ir maza, viegla, izturīga, hermētiska un tai ir elegants dizains. Tā neaizņem daudz vietas un ir izgatav..
22.50€
Bez nodokļa:18.60€
Zīmols: Klean Kanteen Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:Izturīga;Elegants dizains;Droši liekama trauku mazgājamajā mašīnā;Materiāls neietekmē dzēriena garšu;Izgatavota no nerūsējoša tērauda.APRAKSTS:Klean Kanteen ražotā dzērienu pudele ir  izturīga un tai ir elegants dizains. Ražota, lai kalpotu mūžam. Pudeles atvere ir pietiekami pla..
41.00€
Bez nodokļa:33.88€
Zīmols: Klean Kanteen Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:Izturīga;Elegants dizains;Neaizņem daudz vietas;Materiāls neietekmē dzēriena garšu;Izgatavota no nerūsējoša tērauda.APRAKSTS:Klean Kanteen ražotā dzērienu pudele ir viegla, izturīga un tai ir elegants dizains. Ražota, lai kalpotu mūžam. Pudeles atvere ir pietiekami plata, lai caur to ..
24.95€
Bez nodokļa:20.62€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 88 (8 Lapu)
Lai sniegtu Tev labāku pieredzi apmeklējot šo mājas lapu, tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot izmantot šo mājas lapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.