Izvēlne
Tavs Grozs

Lapā tiek veikti tehniskie darbi un dažas funkcijas var strādāt nepareizi.

DEGĻI

Zīmols: BioLite Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:1. Iebūvētā BaterijaIebūvētā 2600 mAh baterija uzlādēs ierīcis ar vai bez uguns2. Gudrs LED PanelisReālajā laikā redzi uguns jaudu, enerģijas atdevi un ventilatoru ātruma uzstādījumus3. USB Uzlāde Ar 50% Vairāk JaudasUzlabotā termoelektronika rada vēl vairāk elektrības no uguns 4. Iek..
149.95€
Bez nodokļa:123.93€
Zīmols: Jetboil Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:Izturīga;Krūze izgatavota no anodizēta alumīnija, tā neietekmēs ēdiena garšu;Efektīva plīts degviela;Regulējams deglis;APRAKSTS:Jetboil ražotā 'Flash' degļa komplekts ir stabils, izturīgs un parocīgs personīgā gatavošanas sistēma. Ar 100g 'Jetpower' degvielas var uzvārīt 12l ūdens. Pu..
124.00€
Bez nodokļa:102.48€
Zīmols: Jetboil Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:Izturīga;Stabila;Plīts ražota no nerūsējoša tērauda;Krūze izgatavota no anodizēta alumīnija, tā neietekmēs ēdiena garšu;Efektīva plīts degviela;Regulējams deglis;APRAKSTS:Jetboil ražotā 'MiniMo' plīts ir stabila, izturīga un parocīga personīgā gatavošanas sistēma. Ar 100g 'Jetpower' d..
159.00€
Bez nodokļa:131.40€
Zīmols: Jetboil Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:Plīts ražota no nerūsējoša tērauda;Krūze izgatavota no anodizēta alumīnija, tā neietekmēs ēdiena garšu;Efektīva plīts degviela;Regulējams deglis;APRAKSTS:Jetboil ražotā 'Sol Aluminium' plīts ir stabila, izturīga un parocīga personīgā gatavošanas sistēma. Ar 100g 'Jetpower' degvielas v..
169.00€
Bez nodokļa:139.67€
Zīmols: Jetboil Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:Izturīga;Viegla -241g;Plīts ražota no nerūsējoša tērauda;Krūze izgatavota no titāna, tā neietekmēs ēdiena garšu;Efektīva plīts degviela;Ietilpīga -800ml;Regulējams deglis;APRAKSTS:Jetboil ražotā 'SOL' plīts ir pagaidām vieglākā no viņu ražotajām plītīm. Tā ir stabila, izturīga un paro..
210.00€
Bez nodokļa:173.55€
Zīmols: Jetboil Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:Izturīga;Viegla -453g;Plīts ražota no nerūsējoša tērauda;Krūze izgatavota no anodizēta alumīnija, tā neietekmēs ēdiena garšu;Efektīva plīts degviela;Ietilpīga -1,8l;Regulējams deglis;APRAKSTS:Jetboil ražotā 'SUMO' deglis ar katliņu ir stabils, izturīgs un parocīgs personīgā gatavošana..
155.00€
Bez nodokļa:128.10€
Zīmols: Robens Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:Ļoti viegla;Ērti lietojama;3’000W liela jauda;To var salocīt un ērti iepakot;Stabila un brīvi lietojama arī uz nelīdzenas virsmas;Komplektā ietilpst iepakojums pārvadāšanai.APRAKSTS:'Robens' ražotais deglis 'Fire Beetle Stove' ir ļoti viegls, stabils un izturīgs. Degļa maksimālā jauda..
44.95€
Bez nodokļa:37.15€
Zīmols: Pinguin Pieejamība: Pieejams
SPECIFIKĀCIJAMateriāls: Nerūsējošais tērauds, alumīnijsSvars: 165gDegviela: Gāze..
19.00€
Bez nodokļa:15.70€
Deglis Pinguin Spider stove Deglis Pinguin Spider stove
Izpārdots
Zīmols: Pinguin Pieejamība: Izpārdots
ĪPAŠAS IEZĪMES:Izturīga;Stabila;Neaizņem daudz vietas;Viegla (230g);Ātri uzstādāma;Liesmas jauda (2600W);APRAKSTS:Čehu firmas 'Pinguin' ražotā plīts ‘Spider’ ir ļoti izturīga, stabila un tā ir ražota no augstas kvalitātes materiāliem. Neskatoties uz mazo plīts izmēru, pateicoties tās dizainam, varēs..
25.00€
Bez nodokļa:20.66€
Zīmols: Pinguin Pieejamība: Pieejams
SPECIFIKĀCIJAMateriāls: Titāns un AlumīnijsSvars: 48gDegviela: GāzeIzmērs: 55 x 75 x 32 mm..
32.00€
Bez nodokļa:26.45€
Deglis Pinguin Trek Stove Deglis Pinguin Trek Stove
Izpārdots
Zīmols: Pinguin Pieejamība: Izpārdots
ĪPAŠAS IEZĪMES:Izturīga;Stabila;Neaizņem daudz vietas;Viegla (95g);Ātri uzstādāma;Liesmas jauda (3000W);APRAKSTS:Čehu firmas 'Pinguin' ražotā plīts ‘Trek’ ir maza, jaudīga, ļoti izturīga, stabila un tā ir ražota no augstas kvalitātes materiāliem. Neskatoties uz mazo plīts izmēru, plīts spēj attīstīt..
21.00€
Bez nodokļa:17.36€
GĀZES BALONS OPTIMUS GAS 220 G
i-veikalā nepārdod
Zīmols: Optimus Pieejamība: i-veikalā nepārdod
Optimus gāzes balons satur augstākās kvalitātes propāna, butāna un izobutāna gāzes maisījumu, kas nodrošina lielisku izpildījumu pat nelabvēlīgos laikapstākļos. Ideāli darbojas zemās temperatūrās. Ar skrūvējamu vītni. Uzmanību: viegli uzliesmojošs. Sargāt no bērniem! Atbilst EN 417 standartam. ..
5.20€
Bez nodokļa:4.30€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 28 (3 Lapu)
Lai sniegtu Tev labāku pieredzi apmeklējot šo mājas lapu, tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot izmantot šo mājas lapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.