Izvēlne
Tavs Grozs

Lapā tiek veikti tehniskie darbi un dažas funkcijas var strādāt nepareizi.

Makstis

Zīmols: Tasmanian Tiger Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:Pielāgojama pistoles izmēriem;Pistole papildus nofiksējas ar velcro siksnu;Var lietot ar gaismām un citiem elementiem uz pikatīni sliedes;Atsevišķa kabata papildus aptverei.APRAKSTS:Uz MOLLE sistēmas liekama pistoles maksts. Piemērota lielākajai daļai populāro pistoļu modeļu. Pielāgoj..
35.00€
Bez nodokļa:28.93€
Pistoles maksts TT Tac Holster Leg (Labā puse) Pistoles maksts TT Tac Holster Leg (Labā puse)
Izpārdots
Zīmols: Tasmanian Tiger Pieejamība: Izpārdots
Ap kāju liekama pistoles maksts, piemērota lielākai daļai populāro pistoļu modeļu. Pielāgojams novietojuma augstums un kājas apkartmērs pistoles izmērs, kas ļauj ielikt pistoli kurai uz pikatīni sliedes ir, piemēram, lukturis. Pieejama tikai versija uz labo roku. Lieliski noderēs gan dienestā, gan a..
45.00€
Bez nodokļa:37.19€
Zīmols: Tasmanian Tiger Pieejamība: Pieejams
Uz MOLLE platformām fiksējama pistoles maksts. Maksts ir plaši pielāgojama dažādu izmēru pistolēm. Pistolei makstī papildus palīdzēs noturēties drošības siksniņa kuras augstumu var regulēt ar velcro palīdzību. Lieliski noderēs gan dienestā, gan airsoftā, var nesāt arī pistoli ar elementiem uz pikatī..
29.00€
Bez nodokļa:23.97€
TT Tac Holster MTS (L)
Izpārdots
Zīmols: Tasmanian Tiger Pieejamība: Izpārdots
Tasmanian Tiger Tac Holster MTS (L) - regulējama pistoles maksts stiprināšanai ar MOLLE sistēmu. ĪPAŠAS IEZĪMES:Regulējama pistoles maksts stiprināšanai ar MOLLE sistēmu;Piemērots visām populārākajām pistoļu sistēmām;Regulējam garums ieroča nostiprināšanai;Maināms platums, atstājot vietu dažādā..
35.00€
Bez nodokļa:28.93€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (1 Lapu)
Lai sniegtu Tev labāku pieredzi apmeklējot šo mājas lapu, tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot izmantot šo mājas lapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.