Izvēlne
Tavs Grozs

Lapā tiek veikti tehniskie darbi un dažas funkcijas var strādāt nepareizi.

APAVI

Chiruca Alaska Chiruca Alaska
i-veikalā nepārdod
Zīmols: Chiruca Pieejamība: i-veikalā nepārdod
ĪPAŠAS IEZĪMES:Izturīga Nubuka un Napas āda;Apstrādāti ar Scotchgard® mitrumizturības līdzekli;Bieza Vibram® Hunting zole;Gore-Tex® Duratherm membrānas odere;Ražoti Eiropā;Papildus aizsardzība purngalam;Piemēroti lietošanai visos gadalaikos;Napas ādas stulms ar tekstila oderējumu. APRAKSTS:Chir..
215.00€
Bez nodokļa:177.69€
FAL - Tactical GT
-30 % i-veikalā nepārdod
Zīmols: FAL Pieejamība: i-veikalā nepārdod
Melni, ūdens atgrūdoši ādas zābaki. Nitrila gumijas zole. GORE-TEX® membrāna...
133.00€ 190.00€
Bez nodokļa:109.92€
Zīmols: Woly Sport Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:Piemērots visa veida kalnu un pārgājienu apaviem;Ūdens noturīgs.APRAKSTS:Woly Sport Water Proof ir īpaši ūdens noturīgs atrodoties ilgstoši mitros apstākļos. Piemērots visiem gore-tex, sympatex, softshell u.c. membrānas materiāliem, kā arī dažādiem audumiem un ādām. Kalnu un pārgājien..
5.40€
Bez nodokļa:4.46€
Zīmols: Woly Sport Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:Piemērots lietošanai visiem apaviem;Var droši lietot membrānas apavos (gore-tex, sympatex, softshell u.c.) APRAKSTS:Woly Sport Magic Fresh aerosols ir lielisks līdzeklis, lai novērstu nepatīkamo aromātu apavos pēc kārtīgām pastaigām. Var droši lietot Magic Fresh aerosolu gore-tex..
4.50€
Bez nodokļa:3.72€
Zīmols: Woly Sport Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:Dabīgs bišu un eļļas vasks;Piemērots visiem ādas apaviem.APRAKSTS:Woly Sport Perfect Wax ir dabīgs bišu vaska un eļļas sajaukums, kas pasargās apavu ādu no ārējās vides iedarbības: lietus un vēja. Šis vasks ir piemērots jebkuriem ādas apaviem: gan pārgājienu, gan sporta, gan pilsētas...
7.00€
Bez nodokļa:5.79€
Zīmols: Woly Sport Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:Piemērots visa veida kalnu, pārgājienu apģērbiem un apaviem;Pasargā membrāna materiālu no netīrumiem;Saglabā auduma īpašības.APRAKSTS:Woly Sport Professional Care putas īpaši piemērots visiem gore-tex, sympatex, softshell u.c. membrānas materiāliem, kā arī dažādiem audumiem un ādām. K..
5.40€
Bez nodokļa:4.46€
Zīmols: Woly Sport Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:Piemērots visa veida kalnu, pārgājienu apģērbiem, apaviem un teltīm;Pasargā materiālu no netīrumiem un UV starojuma;Ūdensnoturīgs.APRAKSTS:Woly Sport Total Protect īpaši piemērots visiem gore-tex, sympatex, softshell u.c. membrānas materiāliem, kā arī dažādiem audumiem un ādām. Kalnu ..
7.20€
Bez nodokļa:5.95€
Zīmols: Zamberlan Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:Piemērots ādām un audumiem;Piemērots apaviem ar elpojošu oderi;Ūdensnoturīgs.APRAKSTS:Hydrobloc Watershed Krēms īpaši piemērots, lai nodrošinātu ūdensnoturību nubuka ādai, ādas oderēm, plānajām ādām un audumiem (cordura u.c.). Šis krēms ir piemērots apaviem ar elpojošu oderi.KĀ ..
9.00€
Bez nodokļa:7.44€
Zamberlan 1017 SMILODON GTX® RR WL Zamberlan 1017 SMILODON GTX® RR WL
2-3 Dienas
Zīmols: Zamberlan Pieejamība: 2-3 Dienas
APRAKSTS:Zamberlan 1017 Smilodon GTX RR WL Walking Boots. Mid-cut boots for hunting on hard ground, made of a camouflage nubuck cushion in Hydrobloc® barrels, which guarantees optimum moisture and perspiration control. The GORE-TEX® Insulated gives a remarkable warmth and perfect waterproofness. Rub..
275.00€
Bez nodokļa:227.27€
Zamberlan Cougar High Zamberlan Cougar High
2-3 Dienas
Zīmols: Zamberlan Pieejamība: 2-3 Dienas
ĪPAŠAS IEZĪMES:Ūdensizturīga nubuka āda;Apstrādāti ar Hydrobloc mitrumizturības līdzekli;Izturīga Zamberlan Vibram 3D Camo zole;Gore-Tex® Performance membrānas odere;Piemēroti lietošanai visos gadalaikos. APRAKSTS:Zamberlan Cougar High zābaki ir "visurgājēji". Ar tiem var droši doties cauri nec..
280.00€
Bez nodokļa:231.40€
Zamberlan Lynx Mid Zamberlan Lynx Mid
2-3 Dienas
Zīmols: Zamberlan Pieejamība: 2-3 Dienas
ĪPAŠAS IEZĪMES:Ūdensizturīga nubuka āda;Apstrādāti ar Hydrobloc mitrumizturības līdzekli;Izturīga Zamberlan Vibram 3D Camo zole;Gore-Tex® Performance membrānas odere;Piemēroti lietošanai visos gadalaikos. APRAKSTS:Zamberlan Lynx Mid pusgarie zābaki ir "visurgājēji". Ar tiem var droši doties cau..
250.00€
Bez nodokļa:206.61€
Zīmols: Zamberlan Pieejamība: Pieejams
..
10.00€
Bez nodokļa:8.26€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 15 (2 Lapu)
Lai sniegtu Tev labāku pieredzi apmeklējot šo mājas lapu, tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot izmantot šo mājas lapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.