Izvēlne
Tavs Grozs

Lapā tiek veikti tehniskie darbi un dažas funkcijas var strādāt nepareizi.

BioLite

Zīmols: BioLite Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:1. Iebūvētā BaterijaIebūvētā 2600 mAh baterija uzlādēs ierīcis ar vai bez uguns2. Gudrs LED PanelisReālajā laikā redzi uguns jaudu, enerģijas atdevi un ventilatoru ātruma uzstādījumus3. USB Uzlāde Ar 50% Vairāk JaudasUzlabotā termoelektronika rada vēl vairāk elektrības no uguns 4. Iek..
149.95€
Bez nodokļa:123.93€
Zīmols: BioLite Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:1. StatīvsIespējams piestiprināt pie kabatas, kā arī novietot uz galda vai iekarināt2. Gaismas PunktsSpilgta gaisma maksimālai redzamībai3. Laternas PanelisMīksts, vienmērīga gaisma un ultra kompakta forma ērtai nēsāšanai4. LED Bateriju Indikātors Viegli apskaties cik daudz enerģijas ..
49.95€
Bez nodokļa:41.28€
Zīmols: BioLite Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:1. KājiņaNovieto ierīci vēlamā leņķī vai uz nevienlīdzīgas zemes2. Baterijas un uzlādes indikātorsRedzi saules jaudu, lai mērītu paneļa kapacitāti3. Baterijas Statusa PogaRedzi, cik daudz enerģijas ir palicis 3000mAh baterijā4. Saules PanelisAugstas efektivitātes monocrystalline panel..
149.95€
Bez nodokļa:123.93€
Zīmols: BioLite Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:1. KājiņaNovieto ierīci vēlamā leņķī vai uz nevienlīdzīgas zemes2. Baterijas un uzlādes indikātorsRedzi saules jaudu, lai mērītu paneļa kapacitāti3. Baterijas Statusa PogaRedzi, cik daudz enerģijas ir palicis 2200mAh baterijā4. Saules PanelisAugstas efektivitātes monocrystalline panel..
89.95€
Bez nodokļa:74.34€
Zīmols: BioLite Pieejamība: Pieejams
ĪPAŠAS IEZĪMES:1. Gaismas panelis ar 3 režīmiemIzvēlies baltu, pilnas krāsas vai mainīgās krāsas "Party" režīmā 2. Cilpa iekāršanaiIekar to teltī vai kur citur3. Ieslēgšanas/Izslēgšanas pogaIeslēdz, izslēdz un maini gaismas režīmus4. Micro USB Uzlādes ieejaIzmanto ātrai uzlādei, ja saule nav pieejam..
24.95€
Bez nodokļa:20.62€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (1 Lapu)
Lai sniegtu Tev labāku pieredzi apmeklējot šo mājas lapu, tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot izmantot šo mājas lapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.