Izvēlne
Tavs Grozs

Lapā tiek veikti tehniskie darbi un dažas funkcijas var strādāt nepareizi.

Biežāk Uzdotie Jautājumi

OutdoorTactics mājas lapā pasūtījumus var veikt gan klienti, kas tajā ir iepriekš reģistējušies, gan viesi (nereģistrējot kontu). Priekšrocība reģistrētiem lietotājiem - ātrāka pasūtījuma noformēšana, pasūtījumu statusa un vēstures aplūkošana, kā arī īpašie piedāvājumi un ērtāka komunikācija.

Lai iegādātos preci OutdoorTactics mājaslapā, Jums ir jāizvēlas prece no pieejamā preču kataloga, norādot nepieciešamos parametrus, ja tādi ir pieejami (krāsa, izmērs, daudzums, komplektācija, u.c.). Nospiežot „Pievienot Grozam” nonāksiet pasūtījuma noformēšanas posmā, kur Jums tiek piedāvāta iespēja ienākt sistēmā vai aizpildīt pasūtījumu nereģistrējoties. Aizpildot nepieciešamo informāciju, pirms rēķina pieprasījuma vēlreiz pārbaudiet pirkuma groza saturu.


Izvēloties preces mājaslapā, lūdzam pievērst uzmanību preces aprakstam, specifikācijai un izvērtēt tās atbilstību jūsu vajadzībām, mērķiem, izmēram. Nepieciešamības gadījumā iesakām konsultēties ar OutdoorTactics kolektīvu pareizās preces izvēlē, vai tikties klātienē veikalā, ja jāizvēlas, kaut kas, ko ieteicam uzlaikot ,piemēram, mugursoma.

Apmaksa veikalā skaidrā naudā vai ar karti

Pasūtījumu ir iespējams apmaksāt skaidrā naudā, vai ar bankas karti OutdoorTactics veikalā Rīgā. Ņem vērā, ka šis apmaksas veids pieejams tikai tad, ja izvēlējies preci saņemt veikalā.


Bankas pārskaitījums

Pēc pasūtījuma noformēšanas Jūs saņemsiet elektronisku rēķinu. To varat apmaksāt sev ērtā laikā, bet ne vēlāk kā 48no saņemšanas brīža. Lai neaizkavētos pasūtījuma apstrāde, apmaksājot rēķinu kā maksājuma mērķi norādiet tikai pasūtījuma numuru! Ja ir izvēlēta piegāde, pasūtījums tiek izsūtīts tikai pēc tam, kad esam saņēmuši pilnu rēķina apmaksu.

Kad būsim saņēmuši maksājumu un sagatavojuši jūsu pirkumu, Jums tiks nosūtīts e-pasts un izmainīts pasūtījuma statuss mājaslapā (tikai reģistrētajiem lietotājiem).


Saņem OutdoorTactics veikalā, Rīgā

Saņem pasūtījumu BEZ PAPILDUS MAKSAS, ja prece atrodas Rīgā. Ja prece atrodas Igaunijā, mēs veicam BEZMAKSAS piegādes no Igaunijas uz Rīgas veikalu reizi mēnesī.


Saņem Omniva pakomātā

Izmaksas: 4 EUR (Latvija-Latvija)  un 10 EUR (Starp Baltijas valstīm)

Ierobežojumi: Maksimālie preču izmēri – 39 x 38 x 64 cm, svars – līdz 30 kg.


Piegāde ar kurjeru

Piegāde ar kurjeru tiek precizēta apstrādājot pasūtījumu, ņemot vērā kurjeru pakalpojuma izcenojumu. Aptuvenās izmaksas no Rīgas veikala līdz Latvijas nomalei ir ap 15 EUR.

Piegādes laiks no Rīgas veikala vai Igaunijas noliktavas

Piegāde ar Omniva pakomātu, parasti, aizņem 2 - 4 dienas, izņemot svētdienas. Atsevišķos gadījumos, tas var aizņemt nedaudz ilgāk. Klients par to tiks informēts, kā arī klientam ir ispēja izmantot izsekošanas kodu, lai noteiktu sūtījuma atrašanās vietu.

Piegāde ar kurjeru, parasti, aizņem 3 - 7 darba dienas. Atsevišķos gadījumos, tas var aizņemt nedaudz ilgāk. Klients par to tiks informēts. Kurjers sazināsies ar klientu, lai precizētu piegādes laiku.


Piegāde no ražotāja

Ja prece neatrodas Rīgas veikalā vai Igaunijas noliktavā, ir iespējams preci pasūt no ražotāja, ja tā būs pieejama ražotāja noliktavā. Piegādes laiks tiek precizēts ar klientu.


Interneta veikalā www.outdoortactics.lv un www.outdoortactics.eu iegādātās preces, saskaņā ar LR MK noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” 19. punktu patērētājs* var atgriezt 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža. Taču, tai pat laikā jāņem vērā, ka LR Patērētāju aizsardzības likuma 12.panta vienpadsmitā daļa nosaka: "Patērētājs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai."


Ja izlemsiet preci atdot veikalam, sūtīšanas izdevumi būs jāapmaksā Jums. Mēs sagaidām, ka šajā gadījumā Jūs preci tikai pielaikosiet, pārbaudīsiet tās darboties spēju un atdosiet tādu, kādu saņēmāt, ieskaitot iepakojumu un aizsargplēves. Ja Jūsu veikto darbību dēļ preces vērtība būs mazinājusies, mēs paturam tiesības šo vērtības samazinājumu ieturēt no atmaksājamās summas.


Ja vēlaties atgriezt interneta veikalā iegādāto preci, lūdzu, aizpildiet Preču Atgriezšanas pieteikuma formu.
Preces atgriezšanas gadījumos tiek veikta preces pārbaude, kam mēs rezervējam 5 darba dienas.

Visas preces, kuras var iegādāties outdoortactics.eu un outdoortactics.lv interneta veikalā, atbilst Latvijas Republikas likumdošanas prasībām. Preču ražošanas brāķa garantija fiziskām personām ir 24 mēneši. Dažām precēm garantijas laiks var atšķirties par likumā noteikto, ja to paredz ražotājs.


Nocenotas preces un/vai preces kas ir nocenotas defektu dēļ atpakaļ nepieņem, nemaina un uz šīm precēm garantija nav spēkā. Ņem vērā, ka šādas preces nav iespējams iegādāties izmantojot interneta veikalu.


Ja tiek konstatēts ražošanas brāķis, lūdzam vērsties OutdoorTactics.Eu veikalā, līdzi ņemot pirkuma apliecinoša dokumenta oriģinālu un bojāto preci pilnā komplektācijā.Garantijas pietiekums tiks noraidīts sekojošos gadījumos:

Ir nozaudēts pirkuma apliecinošs dokuments;

Uz preces ir manāmi defekti, kas ir radušies neatbilstošas lietošanas rezultātā;

Prece nav tikusi kopta atbilstoši ražotāja prasībām;

Uz preces ir redzamas patvaļīga remonta pazīmes;

Prece ir dabīgi nolietota (pat ja nav pagājis garantijas laiks);


Ražotāja garantijas prasībām neatbilst pieteikumi, ja patērētājs ir kļūdījies ar izmēra, krāsas vai modeļa izvēli.


Vairāk informācijas par pircēja tiesībām var uzzināt PTAC mājas lapā.

.

Lai sniegtu Tev labāku pieredzi apmeklējot šo mājas lapu, tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot izmantot šo mājas lapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.