Izvēlne
Tavs Grozs

Lapā tiek veikti tehniskie darbi un dažas funkcijas var strādāt nepareizi.

Cimdi

(NOCENOTS) Cimdi Wiley X APX
-30 % i-veikalā nepārdod
Zīmols: Wiley X Pieejamība: i-veikalā nepārdod
Nocenots. Cimdiem nekvalitatīvs šuvums. ĪPAŠĀS IEZĪMES:Speciāli dizainēti cimdi, kas paredzēti valkāšanai kopā ar Militārajām formām;Dūres kauliņu rajons ir pārklāts ar sintētisko ādu, lai sniegtu labāku gaisa caurlaidību un izturību;Īkšķa un rādītājpirksta gals ir papildus pārklāts ar silikona pārk..
22.75€ 32.50€
Bez nodokļa:18.80€
(NOCENOTS) Cimdi WX Durtac Smart Touch (NOCENOTS) Cimdi WX Durtac Smart Touch
-30 % i-veikalā nepārdod
Zīmols: Wiley X Pieejamība: i-veikalā nepārdod
Nocenots. Cimdiem nekvalitatīvs šuvums. ĪPAŠĀS IEZĪMES:Dūres kauliņu plastmasas aizsargs;Pirkstu kauliņu plastmasas aizsargs;Atbilst visām militārajām prasībām;Speciāli dizainēti, lai būtu saderīgi ar militāro formu;Sintētiskā āda plaukstas daļā;Cimdos izmantots Kevlar izturīgais materiāls;Silikona ..
31.15€ 44.50€
Bez nodokļa:25.74€
Chiruca Arrui CH+ Chiruca Arrui CH+
2-3 Dienas
Zīmols: Chiruca Pieejamība: 2-3 Dienas
ĪPAŠAS IEZĪMES:Polar / polarpropilēna sajaukuma cimds Cimds veidots no Polar auduma ar ūdensnecaurlaidīgo Ch+ membrānu Polipropilēna plaukstaElastīga regulējama aproceErgonosmiski veidoti Drošs mazgāšanai..
25.00€
Bez nodokļa:20.66€
Chiruca Bruma
i-veikalā nepārdod
Zīmols: Chiruca Pieejamība: i-veikalā nepārdod
ĪPAŠAS IEZĪMES:Plauksta un nostiprinājumi izgatavoti no amaraElastīga regulējama aproceOptimāls satvēriensDrošs mazgāšanai..
36.00€
Bez nodokļa:29.75€
Taktiskie cimdi WX TAG-1 Taktiskie cimdi WX TAG-1
-60 % i-veikalā nepārdod
Zīmols: Wiley X Pieejamība: i-veikalā nepārdod
ĪPAŠAS IEZĪMES:Atbilst vairākiem militārajiem standartiem: ASTM D 6413 Liesmu izturības standarts;ASTM F 1790 Auduma izturība pret griezumiem;NFPA 1971-07 Karstuma izturība.Īpaši militārajām formām piemērots dizains;Pagarināta delnas daļa ar papildus polsterējumu labākai aizsardzībai;Aitādas un..
36.00€ 89.00€
Bez nodokļa:29.75€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (1 Lapu)
Lai sniegtu Tev labāku pieredzi apmeklējot šo mājas lapu, tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot izmantot šo mājas lapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.