Izvēlne
Tavs Grozs

Lapā tiek veikti tehniskie darbi un dažas funkcijas var strādāt nepareizi.

Komplekti

Zīmols: Opinel Pieejamība: Pieejams
OGLEKĻA TĒRAUDSNaža asmens ir veidots no oglekļa tērauda, kas ir ļoti izturīgs. Tas garantē labu naža asumu un nodilumizturību. Tā oglekļa tērauds viegli var sarūsēt, tad pēc katras naža lietošanas tas ir jānoslauka un jāieeļļo.Naža spalsIzgatavots no Francijas koka, kas ir apstrādāts pret netīrumu ..
25.00€
Bez nodokļa:20.66€
Zīmols: Opinel Pieejamība: Pieejams
SANDVIK nerūsējošais tēraudsNazis Opinel Classic Nr. 8 nazim ir izmantots Sandvik 12C27 nerūsējošais tērauds.Naža spalsIzgatavots no Francijas koka, kas ir apstrādāts pret netīrumu un mitruma uzkrāšanos naža spalā.Drošības gredzensIzgudrojis Marcel Opinel 1955. gadā. Virobloc drošības gredzens ..
37.00€
Bez nodokļa:30.58€
Zīmols: Opinel Pieejamība: Pieejams
SANDVIK NERŪSĒJOŠAIS TĒRAUDSIzmantots Sandvik 12C27 nerūsējošais tērauds.NAŽA SPALSFrancijas dižskābārdis ir visvairāk izmantotais koks OPINEL naža spalu ražošanā. Tas ir izturīgs un viegli apstrādājams. Katra koka krāsa ir unikāla, tāpēc tā krāsu variācijas ir no dzeltena līdz rozā. DROŠĪBAS ..
22.99€
Bez nodokļa:19.00€
Zīmols: Opinel Pieejamība: Pieejams
NERŪSĒJOŠAIS TĒRAUDSNerūsējošais tērauds ir daudz noturīgāks pret rūsu. Tam nav nepieciešama īpaša kopšana.NAŽA SPALSFrancijas dižskābārdis ir visvairāk izmantotais koks OPINEL naža spalu ražošanā. Tas ir izturīgs un viegli apstrādājams. Katra koka krāsa ir unikāla, tāpēc tā krāsu variācijas ir no d..
59.00€
Bez nodokļa:48.76€
Zīmols: Opinel Pieejamība: Pieejams
NERŪSĒJOŠAIS TĒRAUDSAsmeņiem tiek izmantots nerūsējošais tērauds.NAŽI:Nr. 112 - Griezšanas nazis, Nr. 113 - Zobainais nazis, Nr. 114 - Dārzeņu nazis, Nr. 115 - Mizotājs...
29.95€
Bez nodokļa:24.75€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (1 Lapu)
Lai sniegtu Tev labāku pieredzi apmeklējot šo mājas lapu, tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot izmantot šo mājas lapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.