Izvēlne
Tavs Grozs

Lapā tiek veikti tehniskie darbi un dažas funkcijas var strādāt nepareizi.

CITI AKSESUĀRI

Zīmols: Bearskin Pieejamība: Pieejams
Norvēģu uzņēmums Bearskin ir radījis unikālu produktu – pielāgojamu laides vaidziņu - BEARPROOF PRECISION. To var piestiprināt bez skrūvēm, bez urbšanas.APRAKSTS:Dienas vai nakts optiskais tēmēklis ir par augstu ielpecojot ieroci? Bez pielāgošanas nav iespējams redzēt cauri optiskajam tēmēkli..
70.00€
Bez nodokļa:57.85€
Zīmols: 4 Stable Sticks Pieejamība: Pieejams
Bush Stick SWING, 4Stable Stick, šaušanas atbalsts, štoks medībām ar pieiešanu..
109.00€
Bez nodokļa:90.08€
Clausen Predatorcall 1, lapsu māneklis
Izpārdots
Zīmols: Clausen Pieejamība: Izpārdots
APRAKSTS:Clausen Predatorcall 1 ir īpaši efektīvs plēsēju māneklis-svilpe, kuru izstrādājis Kristofers Klausens (Kristoffer Clausen). Svilpe paredzēta lapsu, lūšu, vilku, šakāļu un citu plēsēju pievilināšanai. Komplektā iekļauts arī svilpes pagarinājums, kas palielina svilpes izdoto skaņu, lai tā bū..
30.00€
Bez nodokļa:24.79€
Zīmols: Clausen Pieejamība: Pieejams
APRAKSTS:Clausen Predatorcall 2 ir īpaši efektīvs plēsēju māneklis-svilpe, kuru izstrādājis Kristofers Klausens (Kristoffer Clausen). Svilpe paredzēta visu plēsēju pievielināšanai - koijotu, lūšu, lapsu, šakāļu u.c.. Ar svilpi var atdarināt ievainotu putnu, zaķu, grauzēju saucienus...
30.00€
Bez nodokļa:24.79€
Jostas stiprinājumi TT Belt Keeper Jostas stiprinājumi TT Belt Keeper
Izpārdots
Zīmols: Tasmanian Tiger Pieejamība: Izpārdots
Jostas stiprinājumi domāti divu jostu sastiprināšanai, kas noder, piemēram, pievienojot ieroču jostu pie bikšu jostas vai horizontālai taktisko somiņu novietošanai.ĪPAŠAS IEZĪMES:Fiksējas ar divām spiedpogām;SPECIFIKĀCIJA:Dimensijas: 6 x 2 x 2 cmSvars: 10 gMateriāls: Polyester webbingKOMPLEKTĀCIJA:K..
12.00€
Bez nodokļa:9.92€
Zīmols: 4 Stable Sticks Pieejamība: Pieejams
Monteria Stick šaušanas atbalsts, štoks dzinējmedībām..
99.00€
Bez nodokļa:81.82€
Zīmols: Nordic Predator Pieejamība: Pieejams
DESCRIPTION:Nordik Boar ir īpaši izstrādāta svilpe, lai pievilinātu mežacūkas. Svilpes radītā skaņa imitē mežacūku kontakta skaņu, kad tās rok un barojas.Lietošanas instrukcija Nordik Boar ir īpaši izstrādāta svilpe, lai pievilinātu mežacūkas. Svilpes radītā skaņa imitē mežacūku kontakta ska..
40.00€
Bez nodokļa:33.06€
Zīmols: Nordic Predator Pieejamība: Pieejams
APRAKSTS:Nordik Fox Heat ir speciāli izstrādāts, lai pievilinātu lapsas, kas pārošanās periodā meklē sev partneri. Tas ir efektīvs arī citos gadalaikos, lai pievilinātu lapsas, kas aizstāv savu teritoriju. Dažas lapsas reaģē uz mānekli, citas ierodas klusi.Lietošanas instrukcija Mēs izmantojam..
22.00€
Bez nodokļa:18.18€
Zīmols: Nordic Predator Pieejamība: Pieejams
APRAKSTS:Nordik Hind ir jauns un unikāls māneklis, kas īpaši izstrādāts, lai atdarinātu staltbrieža teļa briesmu saucienu. Šī skaņa satrauc briežu ganāmpulku, aicinot to nākt tuvāk, bieži vien rejot. Šis māneklis ir īpaši iedarbīgs apgabalos ar blīvu staltbriežu populāciju.Lietošanas instrukci..
42.00€
Bez nodokļa:34.71€
Zīmols: Nordic Predator Pieejamība: Pieejams
APRAKSTS:Speciāli izstrādāts plēsīgo dzīvnieku pievilināšanai Ziemeļvalstu apstākļos. Svilpe ir vienkārši lietojama, iemutis ir drošs pret sasalšanu. Iespējams radīt ļoti dažādas skaņas. Šim māneklim ir mazāka mēlīte un plānāka membrāna nekā tā vecākajam brālim Nordik Predator.Nordik Mini Predator l..
20.00€
Bez nodokļa:16.53€
Zīmols: Nordic Predator Pieejamība: Pieejams
APRAKSTS:Nordik Plain Pain ir mutē ievietojams māneklis, kurā ir viegli izdarīt pūtienus, neizmantojot rokas. Tas nozīmē, ka jūsu rokas būs brīvas, lai varētu rīkoties ar ieroci sarežģītās medību situācijās. Šī mānekļa unikālais membrānas dizains piešķir tam papildu sāpju un moku skaņu inten..
15.00€
Bez nodokļa:12.40€
Zīmols: Nordic Predator Pieejamība: Pieejams
APRAKSTS:Speciāli izstrādāts plēsēju pievilināšanai Ziemeļvalstu apstākļos. Svilpe ir vienkārši lietojama, iemutis ir drošs pret sasalšanu. Iespējams radīt dažādas skaņas ļoti plašā diapazonā. Svilpē ir iestrādātas četras pamatskaņas iemutī esošajās gropēs.Lietošanas instrukcija Grauzēju pīkstieni L..
30.00€
Bez nodokļa:24.79€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 38 (4 Lapu)
Lai sniegtu Tev labāku pieredzi apmeklējot šo mājas lapu, tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot izmantot šo mājas lapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.